Циклові комісії училища

В училищі працюють 7 циклових комісій, які очолюють висококваліфіковані педагогічні працівники:

  1. Циклова комісія філологічних дисциплін
  2. Циклова комісія суспільних дисциплін, Захисту Вітчизни та фізичної культури
  3. Циклова комісія природничо-математичних дисциплін
  4. Циклова комісія комп’ютерного і бухгалтерсько-економічного напрямів
  5. Циклова комісія зварювального і ковальського напрямів
  6. Циклова комісія металообробного напряму
  7. Циклова комісія класних керівників, вихователів, бібліотекарів та психолога

Циклова комісія  філологічних дисциплін

Навчально-методична проблема, над якою працює циклова комісія: «Використання інноваційних технологій у формуванні професійної мовної компетенції майбутнього фахівця машинобудівного профілю».

Список членів циклової комісії:

Голова: Кубарич В.М. –  викладач української мови і літератури;

Члени:

Рудик З.Б. – викладач української мови і літератури;

Чугай Н.М.– викладач англійської мови;

Мельничук Н.М. –  викладач німецької мови;

Кавака О.А. – викладач англійської мови;

Замулінська С.В.– викладач англійської і німецької мов;

Прунько В.С. – викладач української мови, світової літератури.

Циклова комісія суспільних дисциплін, Захисту Вітчизни та фізичної культури

Навчально-методичні проблеми, над якими працює циклова комісія: «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках  суспільних дисциплін», «Вдосконалення стройових навичок під час виконання фізичних вправ на уроках фізичної культури та Захисту Вітчизни»

Список членів циклової комісії:

Голова: Гаврилюк М.А. – викладач історії;

Члени:

Кошик М.Д. –  викладач суспільствознавчих дисциплін, християнської етики;

Волчек В.С. – викладач філософії;

Соловей І.П. – викладач історії;

Боєчко І.М.- викладач історії та основ правових знань;

Стельмах Р.Д. – викладач правознавства;

Козій І.І. – викладач художньої культури;

Долик Ю.С. – викладач фізичної культури ;

Бойчук О.П. – викладач фізичної культури;

Задворна Л.М. – викладач фізичної культури;

Стрипко В.М. – викладач Захисту Вітчизни.

 Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

Навчально-методична проблема, над якою працює циклова комісія: «Професійне спрямування та застосування інноваційних технологій при викладанні дисциплін природничо-математичного змісту».

Список членів циклової комісії:

Голова: Станко Л.С. – викладач математики;

Члени

Романська І.Д. – викладач математики;

Гринюк І.Р. – викладач фізики;

Дяків Т.М. – викладач фізики, електротехніки;

Козій І.І. – викладач хімії;

Ганжа Р.В. – викладач біології, екології, географії;

Колобанько А.З. – викладач економіки;

Заяць М.Р.– викладач інформатики;

Боднарчук А.П. – викладач фізики, електротехніки

 Циклова комісія комп’ютерного  і бухгалтерсько-економічного напрямів

Навчально-методична проблема, над якою працює циклова комісія: «Взаємозв’язок теоретичного та практичного навчання – основа якісної підготовки кваліфікованих фахівців».

Список членів циклової комісії:

Голова: Берладин О.Б. – викладач;

Члени:

Долик О.Ю.– майстер виробничого навчання;

Терещенко Л.І. – майстер виробничого навчання, викладач;

Берладин О.П. – викладач комп’ютерних дисциплін;

Лучків П.Д.– майстер виробничого навчання, викладач;

Яцура Р.Я. – майстер виробничого навчання, викладач;

Воропай І.І. – майстер виробничого навчання, викладач;

Вовк І.М. – викладач комп’ютерних дисциплін;

Сливка О.В. – викладач економічних дисциплін;

Валько О.Т. – майстер виробничого навчання;

Храбатин Н.Я. – майстер виробничого навчання;

Бойчук Н.П. – викладач бухгалтерського обліку.

Циклова комісія зварювального і ковальського напрямів

Навчально-методична проблема, над якою працює циклова комісія: «Впровадження інтерактивних методик навчання у професійну підготовку учня»

Список членів циклової комісії:

Голова: Яворський І.В. – викладач зварювальних дисциплін;

Члени:

Микитюк В.В. – викладач зварювальних дисциплін;

Семчук О.В. – викладач зварювальних дисциплін;

Худяк В.В.– викладач зварювальних дисциплін;

Кушнір Р.М.– викладач спеціальної технології;

Баб’як С.М. – викладач технології  виготовлення художніх виробів з металу, майстер в/н з професії “Виробник художніх виробів з металу”;

Прокоф’єв О.А.– викладач технології виготовлення ковальських робіт, майстер в/н з професії “Коваль ручного кування”;

Богаченко В.В. – викладач рисунку, живопису, майстер в/н з професії “Виробник художніх виробів з металу”;

Маковська С.М. – майстер в/н зварювальних професій;

Доронюк Р.Б. – майстер в/н зварювальних професій;

Дрогомирецький І.М. – майстер в/н зварювальних професій;

Вінтонів Р.С. – майстер в/н з професії “ Коваль ручного кування”;

Яковишин М.В. – майстер в/н з професії “Зварник”.

Познацький В.І. – майстер в/н з професії “Зварник”.

 Циклова комісія металообробного напряму

Навчально-методична проблема, над якою працює циклова комісія: «Удосконалення вмінь та навиків учнів при роботі з кресленням та відпрацювання тем учнями в майстерні».

Список членів циклової комісії:

Голова: Задовська Н.В.– викладач креслення, металообробних дисциплін;

Члени:

Йосифів І.В.– викладач технології верстатних робіт;

Баб’як М.М.– викладач металообробних дисциплін;

Козулькевич Е.Т. – викладач охорони праці;

Карпик Р.Т.– викладач металообробних дисциплін;

Михайлюк Л.Л. – викладач та майстер в/н з професії “Верстатник широкого профілю”;

Витвицький В.С. – викладач металообробних дисциплін;

Тимків І.М. – майстер в/н з професії “Верстатник широкого профілю”;

Михайлишин Б.Д. – майстер в/н з професії “Верстатник широкого профілю”;

Голяк С.Я. – майстер в/н з професії “Верстатник широкого профілю”;

Балащук С.В. – майстер в/н з професії “Верстатник широкого профілю”;

Процюк В.Й. – майстер в/н з професії “Верстатник широкого профілю”;

Кушнір Р.М. – майстер в/н з професії “Слюсар з механоскладальних робіт”;

Гриньків І.В.–  майстер в/н з професії “ Слюсар з механоскладальних робіт ”.

 Циклова комісія класних керівників, вихователів, бібліотекарів та психолога

Навчально-методична проблема, над якою працює циклова комісія: «Концепція національно-патріотичного виховання».

Список членів циклової комісії:

Голова: Чугай Н.М. – викладач англійської мови;

Члени:

Гаврилюк М.А. – класний керівник 13 групи

Кавака О.А. – класний керівник 14 групи

Станко Л.С. – класний керівник 15 групи

Кубарич В.М. – класний керівник 16 групи

Лучків П.Д. – класний керівник 18 групи

Боєчко І.М. – класний керівник 21 групи

Гриню І.Р. – класний керівник 23 групи

Задворна Л.М. – класний керівник 24 групи

Яворський І.В. – класний керівник 25 групи

Долик О.Ю. – класний керівник 26 групи

Валько О.Т. – класний керівник 27 групи

Задовська Н.В. – класний керівник 31 групи

Прунько В.С. – класний керівник 33 групи

Козій І.І. – класний керівник 34 групи

Угринчак В.Т. – класний керівник 35 групи

Романська І.Д. – класний керівник 36 групи

Замулінська С.В. – класний керівник 37 групи

Рудик З.Б. – класний керівник 41 групи

Ганжа Р.В. – класний керівник 45 групи

Йосифів І.В. – класний керівник 51 групи

Долик Ю.С. – класний керівник 55 групи

Бойчук О.П. – класний керівник 1 групи

Худяк В.В. – класний керівник 4 групи

Бойчук Н.М. – класний керівник 5 групи

Семчук О.В. – класний керівник 4_2 групи

Здерко І.М. – бібліотекар

Соф’як Н.В. – бібліотекар

Єлесіна М.В. – вихователь

На дурак П.П. – вихователь

Грищук В.М. – вихователь

Угринчак В.Т. – вихователь, психолог

Сливка О.В. – вихователь, комендант

 

 

Коментарі відключено.