Правовиховна робота

З метою превентивного виховання, в училищі проведено зустріч  з представниками відділу ювенальної превенції Івано-Франківського ВП ГУНП, майором поліції Мандзюком  Ігорем Миколайовичем та інспектором поліції, капралом Янюком Іваном Васильовичем.

(більше…)

Козацькі забави

6 грудня в училищі відбулося військово-спортивне свято присвячене Дню Збройних Сил України. Учні змагалися у різноманітних конкурсах, де проявили свою силу, кмітливість та завзяття! Переможцем змагань стала група 24. Вітаємо!!!

DSC_9108

(більше…)

Засідання викладачів креслення та трудового навчання

22 листопада 2018 року на базі ВПУ №21 м. Івано-Франківська відбулося засідання викладачів креслення та трудового навчання. В роботі засідання брали участь: Гащак В.М., методист ІФОІППО; Баб’як М.М., директор училища; Берладин О.П., заступник директора з навчально-виробничої роботи ВПУ №21; Вовк І.М., методист училища.

(більше…)

До 100-річчя ЗУНР!

15 листопада 2018 року викладач історії Марія Гаврилюк організувала екскурсію в Музей визвольних змагань Прикарпатського краю.

(більше…)

День писемності в закладі!

У 2018 році викладачі та учні училища  виявили неабияку активність у відзначенні Дня писемності. Так, викладач Віра Кубарич, голова циклової комісії філологічних дисциплін, зуміла запалити патріотизмом, гордістю, національною гідністю серця присутніх на брейн-рингу у групі№16. Вже із піднесеним настроєм учні приступили до виконання завдань І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

(більше…)