Учнівське самоврядування

          Учнівське самоврядування – це форма організації діяльності учнів, які навчаються в училищі, що сприяє максимальному виявленню і реалізації творчих здібностей особистості, формуванню її моральних якостей, відповідальності за результати своєї життєдіяльності.

Основними завданнями учнівського самоврядування є:

  • забезпечення і захист прав та інтересів учнів, які навчаються;
  • забезпечення виконання учнями своїх обов’язків;
  • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності учнів;
  • сприяння у створенні необхідних умов для проживання і змістовного відпочинку учнів;
  • створення різноманітних учнівських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами;
  • організація співробітництва із учнями інших навчальних закладів і молодіжними організаціями;
  • сприяння працевлаштуванню випускників училища;
  • участь у вирішенні питань міжнародного обміну учнями;
  • безпосередня участь учнів у реалізації державної молодіжної політики;
  • забезпечення інформаційно-молодіжної, правової, психологічної, фінансової допомоги учням (спільно з відповідними службами);
  • представництво у керівництві училища;
  • сприяння залученню учнів до трудової діяльності у вільний від навчання час;
  • контроль за навчальною і трудовою дисципліною учнів, оперативне реагування на випадки їх порушення;
  • участь у роботі стипендіальної комісії;
  • організація роботи органів учнівського самоврядування у гуртожитку;
  • координація роботи з класними керівниками, вихователями гуртожитку;
  • пропаганда здорового способу життя, безпечної поведінки, запобігання вчиненню учнями правопорушень та вживанню ними алкоголю, наркотиків,  тютюнопаління.

Учнівське самоврядування (скачати)

Склад ради учнівського самоврядування 

Президент учнівського самоврядування , голова ради  Уляна Журавицька Гр.37
Голова ради гуртожитку Олександр Зеленюк Гр.55
Заступник голови ради, голова старостату Ігор Боднар Гр.45
Центр спортивно-оздоровчої діяльності Роман Німий

Вадим Качур

Роман Шіляк

 Гр.14

 Гр.1

 Гр.16

Центр культурно-масової 

діяльності

Богдан Зварич 

Владислав Пуш

Артем Гур

Віолетта Бабінчук

Олег Савчук

Лілія Шнайдер

31 

28

11

27

14

36

Центр культурно-масової діяльності Марія Довжинська

Роман Яремко

Ілля Бацур

Віталій Шевчук

Микола Бойко

Група 26

Група 18

Група 13

Група 4

Група 31

Центр профорієнтаційної роботи Назар Іванюк

Петро Буряник

Денис Федорко

Андрій Соловйов

Група 35

Група 21

Група 24

група 35

Прес-центр Іванна Кнігніцька

Вікторія Татарин

Маркіян Анійчин

Назар Пікас

Група 36

Група 37

Група 8

Група 5

Центр правопорядку
Вадим Лесюк

Денис Ткач

Володимир Гамалюк

Група 38

Група 15

Група 55

 

Коментарі закриті.