Виховна робота

      Виховна діяльність в училищі  спрямована на реалізацію Законів України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту». Зреалізовано виховну мету, над якою працює педагогічний колектив: «Формування і розвиток високо–інтелектуальної особистості з громадською позицією». 

      З метою реалізації творчих здібностей учнів в училищі працюють 22 гуртки, з них : 5-художньої самодіяльності,  6 – спортивних, 2 – технічні,  2 – літературні, 5 – природничо-пошукові, а також  журналістський,  інформаційно-видавничий.   

      Значна увага приділяється правовому та превентивному вихованню, що забезпечується на законодавчому рівні. З цією метою проводяться виховні години, анкетування, лекційна робота із запрошенням лікарів, працівників кримінальної міліції, служби у справах дітей Івано-Франківської облдержадміністрації та Івано-Франківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

      Укладено Угоду про співпрацю училища та представниками обласної організації Червоного Хреста, які системно  проводять зустрічі з учнями.

      Створена структура учнівського самоврядування. Керівним органом є Рада учнівського самоврядування, до якої входять голови рад груп, голова старостату, голова рада гуртожитку, голови центрів: культурно-пізнавального, спортивно-масової роботи, попередження правопорушень, пресцентру. Засідання проводяться щомісяця. Ведуться протоколи засідань. Укладено угоду про співпрацю  учнівського та педагогічного колективу.