Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Семінар-практикум музичних керівників професійно-технічної та вищої освіти

Семінар-практикум музичних керівників професійно-технічної та вищої освіти

Семінар-практикум музичних керівників професійно-технічної та вищої освіти

IMG_5506

IMG_5552

IMG_5567

IMG_5540

13 лютого 2018 року за ініціативи Івано-Франківського державного центру естетичного виховання відбувся семінар-практикум керівників музичних гуртків закладів професійно-технічної та вищої освіти на тему: «Робота з учнівським хоровим колективом в сучасних умовах» на прикладі Народного художнього колективу «Ґердани» ВПУ№21 м.Івано-Франківська та «Особливості вокальної техніки у естрадному мистецтві» за участю керівника гуртка ІФДЦЕВ Ватащук Вікторії.

На семінарі були присутні 22 керівники музичних гуртків. Метою даного заходу стали практичні поради щодо планування, організації роботи та створення сприятливих умов для самореалізації особистості на заняттях вокального гуртка.

Основою семінару стало проведення майстер-класу музичних керівників ВПУ №21 Ольги Терешкун та Василя Яковишина, які ознайомили учасників семінару з теорією, методикою роботи з початківцем. Цікаво було почути про порушення питання щодо впливу сучасної гармонії і музичних напрямів на формування  слуху, відчуття ритму у сучасної молоді.

В другій частині семінару Вікторія Ватащук на прикладі своїх вихованців продемонструвала (розспівки, вправи під фортепіано, вправи для вокального дихання, тренування дихання в процесі руху). Впродовж семінару у залі панувала справжня творча атмосфера.

Івано-Франківський державний центр естетичного виховання висловив  подяку      дирекції      навчального закладу     ВПУ №21    за співпрацю в організації обласного семінару – практикуму, а також керівникам колективів за проведення показових майстер-класів.

No Comments

Comments are closed.