В рамках німецько-українського проєкту BBW “Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні” з 26 червня 2023р. по 01 липня 2023р. тривала робоча навчальна поїздка до Німеччини майстрів виробничого навчання зварювального напрямку ВПУ №21 м. Івано-Франківська Сергія Гайструка, Василя Лояка та Віктора Богаченка.

Мета поїздки – вивчення досвіду німецької дуальної системи освіти та проходження курсів підвищення кваліфікації з елементами технічного вишколу у Навчальному центрі AZZ Zwickay Академії підвищення кваліфікації FAW gGmbH Chemnitz.

Протягом перших трьох днів в Навчальному центрі AZZ Zwickay майстри в/н вдосконалювали практичні навички зі зварювання, а саме – зварювали металеві пластини в різних просторових положеннях. Наступні два дні перебували у Дрездені, де відвідали завод автомобільний завод і виставковий простір, що належить німецькому автоконцерну Volkswagen. Мануфактура була відкрита у 2002 році для збирання автомобілів VW Phaeton, які виготовлялися тут до 2016 року.

Щиро дякуємо організаторам за надану можливість отримати нові знання та досвід!

No Comments

Comments are closed.