Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Німецькомовні проєкти у співпраці з Goethe-Institut в Україні

З 2013 р. наш заклад бере участь у німецькомовних проєктах за ініціативи Інституту професійно-технічної освіти НАПН України у партнерстві з Goethe-Institut в Україні.

ПРОЄКТИ

1.«Міст до професійної освіти – німецька у навчальних закладах системи професійно-технічної освіти України»;

2016 р.- 2017 р. – Інформаційні заходи для представників навчальних закладів системи професійно-технічної освіти «Міст до професійної освіти – німецька у навчальних закладах системи професійно-технічної освіти». Мета заходів – підвищення кваліфікації вчителів німецької мови, розробка власних методичних рекомендацій щодо методів проведення профільно орієнтованого уроку німецької мови (на рівнях А1-А2), апробація розроблених сценаріїв та проєктів.

2016 р. – Перший Всеукраїнський форум вчителів та викладачів німецької мови «Професійні можливості з німецькою мовою – німецька мова у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах сучасної України», (наукові доповіді, дискусії, практичні семінари та воркшопи). Мета – вдосконалення викладання німецької мови.

2018 р, 2019 р. – Семінар підвищення кваліфікації «Міст до професійної освіти – німецька у навчальних закладах системи професійно-технічної освіти», 2018 р, 2019 р. Мета  – підвищення кваліфікації вчителів німецької мови, розробка власних рекомендацій щодо підготовки учнів до участі у симуляційній грі Assessment-Center (метою гри є ознайомлення учнів з міжнародними стандартами прийому на роботу, місця проведення практики та з особливостями роботи підприємств у Німеччині), обговорення профільно орієнтованого уроку німецької мови (рівень А1-А2).

2019 р. – дигітальний конгрес «Наука і навчання в епоху цифрових технологій», дискусія про навчання  майбутнього в цифрову епоху в рамках реформи освіти (теоретичні доповіді, практичні семінари, воркшопи)

2020 р. – онлайн-семінар з підвищення кваліфікації «Німецька для професії: навчаємо, мотивуємо та формуємо компетенції». Мета семінару – удосконалення методико-дидактичних компетенцій викладачів німецької мови, ознайомлення з новими навчальними матеріалами, актуалізація мовних компетенцій, знайомство з проєктами Goethe-Institut в Україні для державних навчальних закладів професійно-технічної освіти України.

2.«Інтернаціоналізація професійного навчання».

Від навчального закладу учасником проєктів є викладач німецької мови Світлана ЗАМУЛІНСЬКА.

В рамках проєктів проведено курси підвищення кваліфікації викладачів німецької мови, семінари, практичні тренінги, воркшопи, онлайн-заходи по обміну досвідом з іноземними колегами, навчальні поїздки до Німеччини, конкурси відео-робіт, симуляційні ігри, мовні та методико-дидактичні семінари з підвищення кваліфікації, надано посібники з навчальними матеріалами для викладачів та учнів навчальних закладів.