Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Щороку 28 квітня відзначається День охорони праці, що спонукає нас ще і ще раз уважніше віднестися до безпеки і здоров’я учнів та працівників.
Цьогорічний девіз Дня охорони праці: «Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці».
З 22 квітня по 26 квітня 2024 року у ВПУ №21 м. Івано-Франківська проведено Тиждень охорони праці.


Керівниками груп та майстрами виробничого навчання проведені бесіди щодо профілактики травматизму, збереження життя та здоров’я учнів під час навчання в умовах воєнного стану.
23 квітня 2024 року викладачем охорони праці Наталією Задовською проведений конкурс «Кращий знавець правил з охорони праці» серед учнів І-ІІ курсів. Учасники та переможці нагороджені грамотами та призами.


24 квітня 2024 року для учнів випускних груп Мирослава Стельмах, головний спеціаліст відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області провела бесіду про безпеку праці на підприємствах, можливі нещасні випадки та їх розслідування.
Оформлені виставки індивідуальних засобів захисту, спецодягу та дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» відповідно до професій.


БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я!

No Comments

Comments are closed.