Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

IMG_6916 IMG_6927 IMG_6912 IMG_6932

З 23 квітня по 27 квітня у вищому професійному училищі № 21 м. Івано-Франківська був проведений Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності. По училищу був виданий наказ  та розроблені заходи плану дій.

Девіз цьогорічного Дня охорони праці, який був визначений  Міжнародною організацією праці, – « Захищене та здорове покоління».

Ця тема стала основною при проведенні заходів в училищі: бесіди в актовій залі з демонстрацією індивідуальних засобів захисту, розгляду питань охорони праці підлітків, їх прав при влаштуванні на роботу  із забезпеченням гідних і безпечних умов праці, демонстрацією відеофільмів про нещасні випадки на виробництві, поводження з вибухонебезпечними предметами та надання першої допомоги потерпілим.

Між трьома групами першого курсу був проведений конкурс на кращого знавця охорони праці. Учасники були премійовані «солодким призом». Присутні глядачі конкурсу теж прийняли участь у заході та відповідали на поставлені питання з охорони праці. Конкурс пройшов цікаво, а деякі учасники зробили висновок щодо більш відповідального відношення до навчального процесу.

В групах провели залік знань з основ безпеки життєдіяльності з метою привернення уваги щодо підвищеної уваги до своєї безпеки поза навчальним процесом.

Була проведена виставка плакатів, які намалювали учні училища, з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

No Comments

Comments are closed.