Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Екскурсія в м. Городок

Екскурсія в м. Городок

Екскурсія в м. Городок


eks2

  

  Для учнів Вищого професійного училища №21 з професії «Виробник художніх виробів з металу. Коваль ручного кування» було проведено екскурсію в м. Городок  (Львівської області) на ковальську фабрику «ПИСАНКА» з метою ознайомлення з передовими методами і технологіями виконання ковальських робіт.

 В ході екскурсії на ковальську фабрику учні ознайомилися з сучасним устаткуванням та обладнанням даного підприємства і мали можливість спостерігати технологічний процес виготовлення кованих виробів. Особливість технологічного процесу на даній фабриці полягає в тому, що практично весь процес автоматизований. Для виготовлення зварних конструкцій використовують обладнанням з числовим програмним керуванням та роботи. Це забезпечує високу продуктивність праці та мінімальний брак у виробництві.

 Також під час екскурсії учні відвідали Львівську національну академію мистецтв, факультет «Декоративно-прикладне мистецтво», де побачили виставку курсових та дипломних робіт  студентів даного закладу. Учні відвідали кафедри художнього металу, скла, скульптури та кераміки, і для себе змогли запозичити багато корисного в підборі матеріалу для своїх дипломних робіт і подальшого професійного розвитку. Крім того, учні могли спостерігати студентів академії за роботою ескізування та проектування власних творчих виробів.

 

No Comments

Comments are closed.