Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

EU4SKILLS: КРАЩІ НАВИЧКИ ДЛЯ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ

EU4SKILLS: КРАЩІ НАВИЧКИ ДЛЯ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ

EU4SKILLS: КРАЩІ НАВИЧКИ ДЛЯ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ

З 20.02.2023 р. по 24.02.2024 р. викладачі ВПУ №21 м.Івано-Франківська Оксана Валько та Ніна Бойчук підвищували кваліфікацію на курсах, організованих ЗРНГО “Волинський ресурсний центр” в рамках проєкту “Зміцнення спроможності закладів ПТО покращувати адаптованість молоді до потреб ринку праці в умовах війни шляхом розвитку підприємницьких навичок” завдяки спільній програмі ЄС “EU4SKILLS: КРАЩІ НАВИЧКИ ДЛЯ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ”.

Враження – найкращі! Що тільки ми не робили: грали ігри для підвищення мотивації та концентрації уваги, генерували бізнес-ідеї, застосовували SWOT-аналіз, формували бізнес-модель “Canvas” для своєї бізнес-ідеї, складали маркетинговий план та фінансове планування бізнесу, навіть грали у ділову гру “Розпочни свій бізнес“.

Дякуємо тренерам Olga Malikhatko та Bogdan Rudenko за цікаво організовану структуру тренінгу, вдале використання ігрових методик, роботи в групах, обговорення.

Сподобалось все! Справді дуже важливим в бізнесі є вміння чути один одного та вміння домовлятися.

No Comments

Comments are closed.