Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Історія…Право…Культура…

Історія…Право…Культура…

Історія…Право…Культура…

20171205_103605 20171206_110743 20171206_145016 20171204_151502

З 4 по 8 грудня в училищі проходив тиждень циклової комісії суспільних дисциплін, Захисту Вітчизни та фізичного виховання, упродовж якого викладачами було проведено ряд позаурочних заходів та відкритих уроків.

Перший день тижня – 4 грудня було присвячено фізичній культурі та спорту, адже збереження фізичного здоров’я молодого покоління – одне з найважливіших завдань нашого суспільства. Викладач Задворна Л.М. провела відкритий урок з фізичної культури «Спортивні ігри. Волейбол» (група №16). Також між майстрами виробничого навчання і викладачами у цей день проведено змагання з міні-футболу, присвячені пам’яті героїв АТО.

5 грудня був День історії в закладі. Після Революції Гідності, коли Україна зробила реальний крок до вступу у Європейський Союз, змінилась суспільна думка щодо Євроатлантичного вибору нашої держави. Саме на цьому акцентував увагу викладач історії Боєчко І.М. на уроці «Україна і НАТО», який був присвячений 20-ій річниці підписання хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО (група №23).

2017р. – Рік Української революції. З  нагоди 100 річниці цієї славної події проведено історичний турнір, в якому взяли участь збірні команди ІІ-ІІІ курсів. В ході гри учні мали змогу розкрити свої здібності й продемонструвати знання з історії державотворення (викладачі Гаврилюк М.А., Соловей І.П.).

Вже стало доброю традицією 6 грудня до Дня Збройних сил України між учнями ІІ курсу організовувати військово-спортивне свято «Козацькі забави», де учні мають змогу продемонструвати витривалість, кмітливість, спритність, товариськість. Проводить свято мужності  викладач  Захисту Вітчизни Стрипко В.М.

7 грудня в училищі відзначали День культури і театру. Згадати про трагічні сторінки нашої історії, задуматись про сьогодення і з надією подивитись в майбутнє – саме це було метою викладача філософії Волчек В.С. В цей день учні мали змогу подивитись інсценізацію твору Ліни Костенко «Дума про братів Неазовських». Після вистави учні зустрілись із випускником училища, активним  учасником драматичного гуртка, а нині – старшиною контрактної служби, учасником АТО, Лугарєвим Назарієм. Зал  емоційно сприйняв виступ учасника реальних подій нашого сьогодення.

Завершився тиждень Всеукраїнським уроком «Права людини» , який провів

викладач Боєчко І.М.   8 грудня з нагоди прийняття Декларації прав людини.

No Comments

Comments are closed.