Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Конкурс фахової майстерності з професії “Електрогазозварник”

Конкурс фахової майстерності з професії “Електрогазозварник”

Конкурс фахової майстерності з професії “Електрогазозварник”

04 березня 2020 року на базі училища проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти Івано-Франківської області з професії “Електрогазозварник”. В конкурсі прийняли участь представники 6 ПТНЗ.

Оцінювало практичні вміння та навики конкурсантів журі у складі: Ігор Гаврилюк – заступник директора департаменту – начальник управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації; Оксана Захарія – головний спеціаліст відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації; Андрій Клебан – інженер-технолог відділу головного зварника ПрАТ “Івано-Франківський  арматурний завод; Андрій Сенютович – заступник директора з науки ТзОВ  “Міжгалу­зевий науково-виробничий центр “Епсілон ЛТД”; Мирон Грушецький – провідний інженер-конструктор АТ “Івано-Франківський  локомотиво­ремонт­ний завод”

Результати засвідчили високий рівень практичної підготовки учнів. Вони успішно справились із запропонованими завданнями, продемонстрували вміння застосовувати отримані теоретичні знання на практиці.

Адміністрація ВПУ №21 забезпечила безпечні умови праці при виконанні учнями конкурсних завдань. Конкурсанти виконували завдання на сучасному зварювальному обладнанні фірм ESAB та Fronius.

На підставі зведених протоколів роботи журі переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Електрогазо­зварник ” став учень нашого училища Павло Кудлик, який 06-08 квітня буде представляти Івано-Франківську область у ІІІ (фінальному) етапі.

До змагань учня готували майстер виробничого навчання Іван Дрогомирецький та викладач Ігор Яворський.

Уже традиційно, значну підтримку обладнанням для проведення конкурсу та призами для переможців надало ТОВ “Фроніус України”, представник якого Юрій Талабко, IWE інженер зі зварювання, провів майстер-клас для учасників конкурсу та їх наставників.

Переможців та призерів конкурсу нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Вітаємо переможців!

No Comments

Comments are closed.