Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Конкурс з художньої обробки металу

Конкурс з художньої обробки металу

Конкурс з художньої обробки металу

     Івано-Франківський інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з інститутом мистецтв Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника на базі вищого професійного училища №21 м.Івано-Франківська проводять 03 квітня 2014 року конкурс з художньої обробки металу серед учнів 9-х класів шкіл області. 

Програма конкурсу включає два етапи:

     І – виконання малюнку. Кожен учасник отримує аркуш паперу А4 та олівець. Головне завдання – намалювати куб на стільці.

     ІІ – виготовлення аплікації з алюмінієвого дроту. Кожен учасник отримує картон формату А4, алюмінієвий дріт, клей, молоток, круглогубці. За визначений період часу учні повинні зробити аплікацію за запропонованим ескізом або з власної ідеї.

     Необхідні матеріали та інструменти, а також харчування учасників забезпечує училище.

     Оцінювати роботи конкурсу буде журі під керівництвом професора, Заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної Спілки художників України, завідувача кафедри декоративно-прикладного мистецтва Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Богдана Тимківа. 

     Окрім призових місць також будуть відзначатися кращі роботи у номінаціях: за глибоке розкриття теми творчої роботи, за творчий підхід при виконанні декоративного пласта.

      Реєстрація учнів, які направлені школою, чи приїхали за власною ініціативою, буде здійснюватись в училищі 03 квітня з 8.30 год.

 Початок конкурсу о 10.00 год.

Детальніша інформація про конкурс за телефоном (03422) 55-48-64, (066) 659-18-04, (097) 381-62-80

накладна 013

IMG_0436

No Comments

Comments are closed.