Конкурс з професії “Виробник художніх виробів з металу”

IMG_1616

      21 квітня у вищому професійному училищі № 21 м. Івано-Франківська відбувся щорічний 9-ий  обласний конкурс з художньої обробки металу.

       У конкурсі взяли участь учні 9-х класів загальноосвітніх шкіл. Співорганізаторами конкурсу є Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

      Мета конкурсу – не дати загубитись талантам, виявити художньо-обдарованих дітей, зорієнтувати їх на мистецькі професії, спеціальності; це  проведення профорієнтаційної роботи  для учнів 9-их класів шкіл області, підтримка молоді та заохочення до розвитку ковальської справи.  Проведення конкурсу є мотивацією юнаків до подальшого навчання та розвитку своїх навиків в галузі ковальства.

      У відкритті  конкурсу  взяли участь:

Богдан Тимків, професор Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім..В.Стефаника,

Антон Іваночко, методист ОІППО,

Михайло Баб’як, директор ВПУ№21 м.Івано-Франківська.

IMG_1603

      ВПУ №21 веде підготовку фахівців з художнього кування. Ґрунтовна практична підготовка випускників училища робить цікавими їх для ковальських фірм області та для вищих навчальних закладів.

      Цього року в конкурсі взяли участь 36 дев’ятикласників. Виконували малюнок та практичну творчу роботу. Всі працювали щиро і захоплено. 

IMG_1606 IMG_1617 IMG_1607

      Оцінювання конкурсних робіт проводило журі під головуванням заслуженого діяча мистецтв України, професора Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Богдана Тимківа.

      Переможцем конкурсу став учень Івано-Франківської школи №11 Ярослав Слободян.

IMG_1645

Почесні другі та треті місця в конкурсі присвоєно учням шкіл:

Григорович Олег –  Милуванська ЗОШ,

Федорич Олег – Новошинська ЗОШ,

Гутак Степан- Вигодська ЗОШ,

Хемій Віталій –  ЗОШ №18,

Купчак Денис – ЗОШ №11.

Призери конкурсу нагороджені грамотами та кованими сувенірами.

Конкурс показав, яким є багатий на таланти наш край.