Методичний тиждень філологічних дисциплін

Методичний тиждень філологічних дисциплін

Методичний тиждень філологічних дисциплін

20171107_133519

20171108_150207

IMG-dcc2c17aeb366f1d1bed536e3b8ddf24-V

З 06 – 10 листопада у ВПУ -21 проходив методичний тиждень філологічних дисциплін. У рамках цього тижня викладачами було проведено ряд позаурочних заходів та відкритих уроків.

6 листопада розпочався тиждень позаурочним виховним заходом «Зимові свята у Німеччині», приурочений Року німецької мови в Україні. Підготували та провели захід викладачі німецької мови Замулінська С.В. та Мельничук Н.М.

7 листопада викладач англійської мови Кавака О.А. провела відкритий урок «Моя професія найкраща», на якому панувала атмосфера вільного діалогу, учні показали добрі знання з англійської мови. За допомогою гри вони вдосконалювали навички аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу.

8 листопада викладач української мови і літератури Кубарич В.М. провела відкритий урок з української літератури у групі ОПЗ–16 «Борис Грінченко». Оповідання «Каторжна». Утвердження прагнення людини до любові, добра. Психологізм твору.

Викладач зарубіжної літератури Прунько В.С. провела брейн-ринг «Література – найкраще мірило людської цивілізації» між учнями груп ВХВ-23 та ОПЗ–26. Під час виконання пізнавальних та цікавих завдань учні мали змогу розкрити свої інтелектуальні здібності, ерудицію та намагалися бути кращими.

9 листопада у День української писемності та мови в училищі стартував І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика.

З цієї нагоди викладач Прунько В.С. провела цікавий позаурочний захід до Дня української писемності та мови, учні мали змогу переглянути цікаві відеоматеріали про походження української писемності та трагічний шлях української мови, також послухати пісні українських авторів.

Також у цей день учні та викладачі училища долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної гідності «Наші пісні».

10 листопада викладач англійської мови Чугай Н.М. провела відкритий урок у групі ОПЗ–16 «Робота і професія» із використанням хмарних технологій, які викликали інтерес не тільки у учнів, але й у викладачів, що були присутні на уроці. Для них це був своєрідний майстер-клас щодо можливостей використання хмарних технологій в проектуванні сучасного уроку.

Завершальним акордом методичного тижня стала феєрична літературно–мистецька композиція «Українські візерунки», яку презентувала викладач української мови і літератури Рудик З.Б. Вона майстерно поєднала дари природи, рідкісні стародруки і поетичне слово. Все це гармонійно переплелося у візерунок, дарований щедрою українською землею.

Усі заходи проведені на високому методичному рівні.

Викладачі циклової комісії показали вміння використовувати нетрадиційні підходи до проведення відкритих уроків та позаурочних заходів.

No Comments

Comments are closed.