Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Методичний тиждень природничо-математичних дисциплін

Методичний тиждень природничо-математичних дисциплін

Методичний тиждень природничо-математичних дисциплін

1

2

3

4

5

6

7

З 21.02.2019 по 05.03.2019 проходив тиждень природничо-математичних дисциплін.

Викладачі Боднарчук А.П., Гринюк І.Р. підготували і провели конкурс «Ми – майбутнє твоє, Україно!», в якому взяли участь учні груп 45, 41, 36. Учні показали свої знання з фізики, електротехніки та навички своєї професії – зварник, верстатник широкого профілю, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

Інтегрований урок «Елементи теорії ймовірності в законах Менделя» підготували і провели викладачі Лила О.М. та Ганжа Р.В. Урок проводився із використанням інтерактивної дошки та презентації. Цікаве було поєднання розв’язання біологічних задач математичним способом.

Інтегрований урок «Основи молекулярно-кінетичної теорії» із застосуванням у професії зварника підготували і провели викладачі Гринюк І.Р. та Худяк В.В.

Урок гра-квест «Хімія навколо нас з давніх-давен і по цей час» підготувала і провела викладач Козій І.І. в поєднанні із хімічними експериментами, які виконували учні в групах.

Інтегрований урок «Розв’язування прикладних задач» підготували і провели: викладач математики Станко Л.С., викладач електротехніки Боднарчук А.П. та викладач спецпредметів Яворський І.В.

Викладачі математики Станко Л.С., Лила О.М. підготували методичні рекомендації для учнів по підготовці до ЗНО.

No Comments

Comments are closed.