Методичний тиждень природничо-математичних дисциплін

1

2

3

4

5

6

7

З 21.02.2019 по 05.03.2019 проходив тиждень природничо-математичних дисциплін.

Викладачі Боднарчук А.П., Гринюк І.Р. підготували і провели конкурс «Ми – майбутнє твоє, Україно!», в якому взяли участь учні груп 45, 41, 36. Учні показали свої знання з фізики, електротехніки та навички своєї професії – зварник, верстатник широкого профілю, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

Інтегрований урок «Елементи теорії ймовірності в законах Менделя» підготували і провели викладачі Лила О.М. та Ганжа Р.В. Урок проводився із використанням інтерактивної дошки та презентації. Цікаве було поєднання розв’язання біологічних задач математичним способом.

Інтегрований урок «Основи молекулярно-кінетичної теорії» із застосуванням у професії зварника підготували і провели викладачі Гринюк І.Р. та Худяк В.В.

Урок гра-квест «Хімія навколо нас з давніх-давен і по цей час» підготувала і провела викладач Козій І.І. в поєднанні із хімічними експериментами, які виконували учні в групах.

Інтегрований урок «Розв’язування прикладних задач» підготували і провели: викладач математики Станко Л.С., викладач електротехніки Боднарчук А.П. та викладач спецпредметів Яворський І.В.

Викладачі математики Станко Л.С., Лила О.М. підготували методичні рекомендації для учнів по підготовці до ЗНО.