Методичний тиждень суспільних дисциплін, Захисту Вітчизни та фізичного виховання

Методичний тиждень суспільних дисциплін,  Захисту Вітчизни та фізичного виховання

Методичний тиждень суспільних дисциплін, Захисту Вітчизни та фізичного виховання

З 06 по 14 грудня 2018 року в училищі проходив методичний тиждень суспільних дисциплін, Захисту Вітчизни  та фізичного виховання. Метою заходів було підвищення якості навчального процесу та рівня загальноосвітньої підготовки учнів.

Тиждень розпочався 06 грудня позаурочним заходом «Козацькі забави», який був присвячений  Дню Збройних Сил України. Під час змагань учні продемонстрували високий рівень фізичної підготовки, кмітливість та винахідливість. Організаторами заходу були викладачі Захисту Вітчизни  та фізичного виховання (Гищук В.М., Бойчук О.П., Долик Ю.С., Задворна Л.М.).

10 грудня до 70-ї річниці Загальної декларації прав людини викладач правознавства Боєчко І.М. провів Всеукраїнський урок «Права людини». Іван Михайлович разом з учнями пригадали основні положення «Загальної декларації прав людини» та  обов’язки громадянина України.

11,13 грудня викладачі фізичного виховання Долик Ю.С.  і Бойчук О.П. провели відкриті уроки на тему: «Професійно-прикладна  фізична підготовка» в групах ЗВК-15, ВШП -1. На заняттях були показані засоби і методи фізичного виховання, які дають змогу розвивати не лише загальну працездатність, але й удосконалювати фізичні та психологічні здібності, необхідні для підвищення професійної працездатності. Викладачі, присутні на уроках, мали змогу порівняти комплекс вправ, підібраних для учнів, які здобувають професію «Верстатник широкого профілю» та «Зварник. Коваль ручного кування».

12 грудня організовано виставку художніх робіт на тему «Я маю право». Координатор: викладач права Боєчко  І.М.

Завершився тиждень 13 грудня відкритим уроком з Історії України на тему: «Західноукраїнська Народна Республіка», присвячений 100-річчю проголошення ЗУНР,  який провела викладач  Соловей І.П. у групі ЗВК-15. Ірина Петрівна особливу увагу приділила ролі особи в історії державотворчих процесів.

 

User comments

IMG_20181213_131113 IMG_20181214_083426 IMG_20181214_091654 P81210-092902

No Comments

Comments are closed.