Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Перемога у конкурсі-подорож до Німеччини!

Перемога у конкурсі-подорож до Німеччини!

У 2018 році Інститут професійно-технічної освіти НАПН України у співпраці з Goethe-Institut в Україні втретє організували конкурс для учнів ПТНЗ, які вивчають німецьку мову.

У І етапі конкурсу учасники надсилали резюме на проходження практики у представництві одного з німецьких підприємств в Україні. Учень V курсу Берладин Дем’ян був зарахований до 15 найкращих учасників і виграв поїздку до Києва. Його наставниця, викладач німецької мови Замулінська Світлана, яка із 2013 року тісно співпрацює із Інститутом ПТО НАПН України і Goethe-Institut, отримала можливість взяти участь у першому (11-20 червня 2018 року) і другому (15-17 жовтня 2018 року) семінарах підвищення кваліфікації викладачів.
За результатами наступного етапу конкурсу-симуляційної гри, яка проводилась з метою ознайомлення учнів з міжнародними стандартами прийому на роботу, з особливостями роботи підприємств у Німеччині в Goethe-Institut 15-17 жовтня 2018 року, Берладин Дем’ян потрапив до числа перших 3-х найкращих учасників конкурсу і нагороджений поїздкою до Німеччини у листопаді 2018 року. Подорож до Німеччини здійснить і викладач німецької мови Замулінська Світлана.
Вітаємо пeрeможців!

No Comments

Comments are closed.