Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Міжнародний конкурс «Золотий кубок Лінде 2018»

Міжнародний конкурс «Золотий кубок Лінде 2018»

Міжнародний конкурс «Золотий кубок Лінде 2018»

 

IMG_7154


 

IMG_7152

IMG_7158

24 – 26 квітня 2018 року відбувся 22-й Міжнародний конкурс молодих (до 20 років) зварників «Золотий кубок Лінде 2018». Він був зорганізований за ініціативи Міністерства освіти Чеської Республіки у середній професійній школі міста Фрідек-Містек у співпраці з генеральним партнером – фірмою  Linde Gas.

В конкурсі брали участь команди Чехії, Словаччини, Німеччини та України. Команду України очолював Олександр Воробйов, представник Одеського обласного товариства зварників України.

Практична частина конкурсу включала 4 способи зварювання:

  • метод 111 (ручне дугове зварювання покритим електродом);
  • метод 135 (дугове зварювання плавким електродом в активних газах);
  • метод 141 (дугове зварювання неплавким електродом в інертних газах);
  • метод 311 (газове зварювання).

Зварні шви оцінювало журі за бальною системою згідно норм CSN EN ISO 5817 шляхом візуального огляду.

Команда України, сформована Товариством зварників України, складалася з шести учасників – учнів професійно-технічних навчальних закладів Івано-Франківська, Луцька, Дніпра, Кременчука. Місто Івано-Франківськ представляв учень Вищого професійного училища №21 Дем’ян Берладин (наставник – майстер виробничого навчання Віктор Познацький), учасник конкурсу «WorldSkills Ukraine 2017» (IV результат у компетенції «Зварювальні роботи» та І місце у відборі до складу команди України, який проводили члени журі – представники Товариства зварників України).

Власне Дем’ян, перемігши у номінації «Дугове зварювання неплавким електродом в інертних газах» (метод 141),  вперше за всю історію виступів команди України здобув «Золотий кубок Лінде 2018».

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами та цінними призами від спонсорів змагань. Їх приємно вразив високий рівень організації та проведення конкурсу, який сприяє популяризації професії зварника, підносить її авторитет і престижність на міжнародному рівні.

No Comments

Comments are closed.