Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів області

Нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів області

Нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів області

DSC_0105

DSC_0108

31 травня 2017 року на базі Вищого професійного училища №21 м. Івано-Франківська проходила нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів області, організована директором департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктором Кімаковичем.

В роботі наради з теми: „Про організоване завершення 2016-2017 навчального року та головні аспекти забезпечення виконання плану регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у 2017-2018 навчальному році” взяли участь: Ігор Гаврилюк – начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації; Галина Кирдяк – начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики; Оксана Захарія – головний спеціаліст відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики; Орест Кіндрат – відповідальний секретар регіональної ради; Олексій Шафоростов – директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області та директори професійно-технічних навчальних закладів області.

Директор училища Михайло Баб’як ознайомив учасників наради з матеріально-технічною базою ВПУ №21 м. Івано-Франківська. Гості мали можливість відвідати відкриті уроки:

  • викладача комп’ютерних дисциплін Ольги Берладин, тема уроку: „Робота з класами дати в Java”;
  • викладача німецької мови Світлани Замулінської, тема уроку: „Дрезденська картинна галерея”;
  • викладача фізичної культури Юрія Долика, тема уроку: „Спортивні ігри. Футбол”;
  • майстра в/н Віктора Познацького та викладача спецдисциплін Ігора Яворського, тема уроку: „Зварювання кутових з’єднань пластин у горизонтально-стельовому положенні”.

план-Графік-2 019

IMG_2608

DSC_0137

1 040

 

 

No Comments

Comments are closed.