Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Не словом, а ділом

Не словом, а ділом

Не словом, а ділом

  ВПУ № 21, в числі 5 кращих училищ всієї України, отримало ліцензію і уже другий рік веде підготовку зварників за міжнародним стандартом.

  Випускники училища отримають окрім диплома робітника, кваліфікаційні сертифікати, які визнаються у всіх країнах. Весь навчальний процес розділений на модулі за видами і складністю робіт. Після кожного модуля – незалежна кваліфікаційна атестація. За три роки навчання – 8 атестацій.

  Учні освоять ручне, дугове, напівавтоматичне зварювання в вуглекислому газі та газове зварювання. Проводить атестації не училище, а незалежна комісія створена Українським атестаційним комітетом зварників  (м. Київ).

  Учні здають теорію та зварюють зразки, які потім проходять механічні випробування. Об’єктивність – стовідсоткова! За першу атестацію не витримали шви трьох учнів, за другу – двох.

  Сьогодні 23 учні отримують свої перші кваліфікаційні сертифікати міжнародного зразка: на англійській мові, з фотокарткою, з печаткою Українського атестаційного комітету  зварників.

Img_ 005

Img_ 007

Img_ 010

 

 

No Comments

Comments are closed.