Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Обговорення історичного роману

Обговорення історичного роману

Історії ж бо пишуть на столі. Ми ж пишем кров’ю на своїй землі. Ліна Костенко.

Стрімко зростає популярність літературного клубу ВПУ-21 м.Івано-Франківська, організованого викладачами-філологами закладу. 23 квітня відбулося друге засідання клубу. Цього разу у програмі – обговорення історичного роману Василя Шкляра «Залишенець. Чорний Ворон». Учасники засідання ділилися враженнями від прочитаної книги, у якій автор відтворює одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок нашої історії – боротьбу українських повстанців проти окупаційної влади у 1920-х роках. Із захопленням слухали розповідь викладача історії України Ірини Соловей про реальні події, описані у творі, а також про сучасних героїв російсько – української війни – воїнів 93-й окремої механізованої бригади Збройних сил України під почесним найменуванням «Холодний Яр», яке увіковічнює звитяги українських воїнів минулого століття.

Учасники засідання дійшли висновку, що роман Василя Шкляра «Залишенець. Чорний Ворон» став для них відкриттям, свіжим і цікавим поглядом на нашу історію. Саме такі книги має читати кожен українець, щоб з гідністю усвідомлювати чиї ми нащадки.

No Comments

Comments are closed.