Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Обласний семінар-тренінг практичних психологів закладів професійно-технічної освіти

Обласний семінар-тренінг практичних психологів  закладів професійно-технічної освіти

Обласний семінар-тренінг практичних психологів закладів професійно-технічної освіти

P80208-130137

IMG_5418

IMG_5422

IMG_5429 IMG_5441 IMG_5447 IMG_5460 IMG_5479

8 лютого 2018 року на базі ВПУ №21 м. Івано-Франківська відбувся обласний семінар-тренінг практичних психологів закладів професійно-технічної освіти на тему: «Формування толерантного середовища у закладі професійно-технічної освіти». В роботі семінару брали участь: Хомин О. Є., методист ОЦППСР; Римарук О. І., методист НМК ПТО в Івано-Франківській області; Баб’як  М.М., директор училища; Колобанько А.З.,  заступник директора з навчально-виховної роботи; Вовк І.М., методист училища та практичний психолог Угринчак В.Т.

Учасники семінару взяли участь у цікавому тренінгу на тему: «Толерантність як запорука людяності», який провів практичний психолог Угринчак В.Т.

За круглим столом розглядалися питання: «Толерантність та повага до прав людини як основа демократичного суспільства»; «Психологічний супровід виховної та правовиховної роботи».

Засідання обласного семінару пройшло в дружній атмосфері діалогу всіх його учасників. Гості відзначили високий рівень організації та проведення заходу, теплу й невимушену атмосферу.

No Comments

Comments are closed.