Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Педагогічні читання – 2020

Педагогічні читання – 2020

Педагогічні читання – 2020

Відповідно до плану роботи у ВПУ №21 м. Івано-Франківська 03.01.2020р. проведено педагогічні читання на тему: «Творчий потенціал вчителя як важливий чинник навчально-виховного процесу», у яких взяли участь викладачі, майстри в/н, соціальний педагог та практичний психолог, бібліотекарі, вихователі гуртожитку. А також у педагогічних читаннях брали участь Баб’як М.М., директор училища, Соловей І.П., заступник директора з навчальної роботи, Колобанько А.З., заступник директора з навчально-виховної роботи, Вовк І.М., Валько О.Т., методисти училища та гості з Бердянського машинобудівного професійного ліцею.

Педагогічні читання проходили у формі педагогічного КВК. Учасники були поділені на 5 команд: «Знавці», «Оригінали», «Винахідники», «Креативи», «Розумники». КВК складався з 11-ти конкурсів: «Моє бачення творчого вчителя», «Український алфавіт», «Відповідність», «Моделі навчання», «Казковий вернісаж», «Творчий будинок», «Методичний пазл», «Акторська майстерність», «Місток», «Вислови відомих людей», «Крок до успіху», на яких учасники виконували завдання і отримували смайлики. В кінці КВК смайлики обмінювали на конверти з QR-кодами, при скануванні яких склали ключову фразу педагогічних читань: «Здатність до творчості – найвищий дар, яким природа нагородила людину». Така форма проведення педагогічних читань дала змогу учасникам в повній мірі проявити свої здібності, оскільки вимагалося активності, творчості, артистизму, логічного мислення.  

Методисти училища дякують усім учасникам педагогічного КВК за активну та результативну роботу. Бажаємо, щоб кожен з Вас був креативним, здібним, талановитим, геніальним, якомога більше Вам хороших учнів, мотивації до роботи та бажання саморозвитку і самовдосконалення.

No Comments

Comments are closed.