Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Педагогічні читання 2023

Педагогічні читання 2023

«Шляхів до мовної досконалості безліч, всі вони починаються з любові до рідної мови, бажання майстерно володіти нею, з відчуття власної відповідальності за рідну мову».

3 січня 2023 року у Вищому професійному училищі №21 м. Івано-Франківська відбулись педагогічні читання на тему «Моделі SMART-навчання» (з досвіду роботи викладачів філологічних дисциплін). В ролі доповідачів виступили наші викладачі-філологи: Віра Кубарич, Зіновія Рудик, Віра Прунько, Оксана Кавака, Світлана Замулінська).

Учасники удосконалювали свої знання з усного та писемного мовлення, виконували практичні вправи в онлайн-сервісі LearningApps, підсумкові тестові завдання в Google Form. А також брали участь в комунікаційних іграх «Карусель» та «Перегони» за технологією «Навчання в русі», в основі якої лежить рухове відтворення навчального матеріалу.

Дякуємо організаторам за такий цікавий, продуктивний та насичений захід, вдале поєднання теорії з практичним застосуванням.

No Comments

Comments are closed.