Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Педагогічні читання

Педагогічні читання

Педагогічні читання

Відповідно до плану роботи у ВПУ №21 м. Івано-Франківська 05.01.2022р. проведено педагогічні читання на тему: «Використання хмарних технологій в освітньому процесі. Робота з Google Forms та Learning.Apps», у яких взяли участь викладачі, майстри в/н, соціальний педагог та практичний психолог, бібліотекар, вихователі гуртожитку, а також Михайло Баб’як, директор училища, Ірина Соловей, заступник директора з навчальної роботи, Анна Колобанько, заступник директора з навчально-виховної роботи, Ірина Вовк та Оксана Валько, методисти училища, Світлана Михайлюк, методист навчально-методичного кабінету професійної (професійно-технічної)освіти в Івано-Франківській області.
Педагогічні читання складалися з двох частин:
– теоретична частина (лекція з використанням інтерактивної панелі);
– практичний тренінг (практичні вправи в комп’ютерних класах).
Організація педагогічних читань у вигляді тренінгу дає можливість здобувати знання та практичні навички під час неформального спілкування. Тренінгові методи роблять процес навчання цікавим та легким.
Учасники тренінгу самостійно створювали інтерактивні вправи в LearningApps та тестові завдання в GoogleForms. Така форма навчання допомагає освоювати нові методи роботи та більш ефективно застосовувати хмарні технології в подальшій роботі.
Методисти училища дякують усім учасникам педагогічних читань за активну та результативну роботу. Бажаємо, щоб кожен з Вас був креативним, здібним, талановитим, геніальним, якомога більше Вам хороших учнів, мотивації до роботи та бажання саморозвитку і самовдосконалення.

No Comments

Comments are closed.