Your WordPress Page ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ! ЩОМІСЯЦЯ, В ОСТАННІЙ ЧЕТВЕР

Педагогічні читання – 2019

Педагогічні читання – 2019

Педагогічні читання – 2019

Відповідно до плану роботи у ВПУ №21 м. Івано-Франківська 04.01.2019р. проведено педагогічні читання на тему: «Творчість вчителя – невід’ємна складова розвитку творчості учнів», у яких взяли участь викладачі, майстри в/н, вихователі гуртожитку. А також у педагогічних читаннях брали участь Баб’як М.М., директор училища, Соловей І.П., заступник директора з навчальної роботи, Колобанько А.З., заступник директора з навчально-виховної роботи, Вовк І.М., Валько О.Т., методисти училища та гості з Бердянського машинобудівного професійного ліцею.

Педагогічні читання проходили у формі гри-квесту. Учасники квесту були поділені на 5 команд. Кожна команда отримала маршрутний лист із 8-ма станціями: «Мова без слів», «Калейдоскоп», «Розумний архітектор», «Асоціації», «Креатині історії», «Брейн-ринг», «Увійди в образ», «Акторська майстерність», на яких учасники виконували завдання і отримували фішки. Така форма проведення педагогічних читань дала змогу учасникам в повній мірі проявити свої здібності, оскільки вимагалося активності, творчості, артистизму, логічного мислення.  В кінці квесту зароблені фішки учасники з кожної команди обміняли на слова та склали ключову фразу: «Робота вчителя – це творчість, а не буденне зштовхування в дітей готових знань» (В. Сухомлинський).

Методисти училища дякують усім учасникам квесту за активну та результативну роботу. Бажаємо, щоб кожен з Вас був креативним, здібним, талановитим та геніальним.

IMG_0016IMG_0039 IMG_0035 IMG_0030 IMG_0027 IMG_0024 IMG_0001 IMG_0003

No Comments

Comments are closed.