Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Перший майстер-клас ковальської майстерності для журналістів

Перший майстер-клас ковальської  майстерності для журналістів

Перший майстер-клас ковальської майстерності для журналістів

DSC_0009

Перший майстер-клас ковальської майстерності для журналістів Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ відбувся 23 травня у Вищому професійному училищі №21. В привітній атмосфері перед дня святкування Дня журналіста, члени Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ вкотре випробували себе у нелегкій справі ковальської майстерності.

Важливо, що багатьох актуальних питань сьогодення щодо ЗМІ як одного з основних рушійних чинників у розвитку освіти і науки України в інтеграції ковальської національної традиційної школи в європейський простір торкнулися медійники на спільному семінарі з перспективними знавцями ковальської справи. Кожен з присутніх підкреслив значення уваги суспільства до виробничої професії, адже вона є тим міцним фундаментом на якому формується важлива для країни машинобудівна галузь.

Всіх учасників майстер-класу нагородили дипломами, а вони навзаєм висловили побажання щоб ця подія стала традиційно щорічною.

DSC_0112

No Comments

Comments are closed.