Підсумки тижня філологічних дисциплін

              9-17 листопада в училищі проходив методичний тиждень філологічних дисциплін.

      Розпочався тиждень театралізованим дійством “Без мови – нема народу”, присвяченим Дню української писемності та мови, яке підготувала викладач української мови і літератури Віра Кубарич.

      У День писемності та мови в училищі стартував І етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, у якому взяли участь учні І-ІІІ курсів.     

      Учні групи №17 долучилися до написання диктанту національної гідності.

      Відкриту виховну годину на тему “Я за єдину державну мову” у групі №31 провела викладач української мови і літератури Зіновія Рудик.

      У рамках методичного тижня було проведено ряд відкритих уроків: зі світової літератури “Світом правлять гроші” (за повістю Оноре де Бальзака “Гобсек”), викладач Віра Прунько; з німецької мови “Харчування”, викладач Ніна Мельничук, нетрадиційний урок-інтелектуальна гра з англійської мови “Винахідники та їх винаходи”, викладач Наталія Чугай.

      Цікаво, з використанням інтерактивних та інформаційно-комунікаційних технологій був проведений урок англійської мови викладачем Світланою Замулінською. Упродовж усіх етапів уроку застосовувались методи, запозичені із досвіду закордонних шкіл (німецьких, британських), з якими викладач ознайомилась під час Всеукраїнських семінарів, які проводились з ініціативи Інституту ПТО НАПН України у 2013, 2015 р.р.

      9-10 листопада Світлана Замулінська брала участь в інформаційному заході для предаствників навчальних закладів системи професійно-технічної освіти України “Міст до професійної освіти”.

      Усі заходи проведені на високому методичному рівні. Викладачі циклової комісії філологічних дисциплін показали вміння використовувати нетрадиційні підходи до проведення відкритих уроків та позаурочних заходів.