Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

“Пророче слово Кобзаря”

“Пророче слово Кобзаря”

“Пророче слово Кобзаря”

DSC06490      Під такою назвою 9 березня в актовій залі училища відбулася літературно-музична композиція, присвячена 202-річниця від дня народження видатного сина українського народу Тараса Шевченка. Захід підготувала викладач української мови та літератури Віра Кубарич.

      Композиція супроводжувалась відеоматеріалами про сучасні події в Україні, які перегукуються з пророчими словами Шевченка із поем “Сон”, “І мертвим і живим…”, віршів “Тарасова ніч”, “Мені однаково”, “Осія. Глава 35” та ін.

      Глядачі мали змогу переконатися, що Шевченко не просто автор “Кобзаря”, не далеко історична постать, не монументальний образ. Нині він набагато ближчий, живий, бо безпосередньо пов’язаний з конкретикою наших днів, конкретними людьми, подіями.

      Шевченко став нашим сучасником, частиною нашого сьогодення: він надихає і додає віри і впевненості у завтрішній день.

      Вся творчість Шевченка зігріта любов’ю до України. У його творах лунають душі, пісні мільйонів людей. Він був і залишається зі своїм народом, з Україною, він назавжди в серці кожного з нас.

IMG_0895 IMG_0900 IMG_0902 IMG_0903 DSC06472 IMG_0906

DSC06510

No Comments

Comments are closed.