Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Проєкт #100майстерень

Проєкт #100майстерень

Проєкт #100майстерень передбачає створення сучасних навчально-практичних центрів у профтехах. У держбюджеті 2024 на це передбачено 500 мільйонів гривень субвенції. І нещодавно на конкурсній основі Міністерство освіти і науки України визначило 72 заклади, які отримають ці кошти.
«Сьогодні ж уряд збільшив фінансування проєкту, тож тепер державним коштом зможемо створити на 16 майстерень більше, загалом — 88. Водночас ще низку сучасних навчально-практичних центрів буде облаштовано за підтримки донорів» – зазначив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.
Це проєкт Міністерства освіти і науки, метою якого є оновлення 100 майстерень закладів професійної освіти, які допоможуть учням ефективно та якісно навчатись найбільш затребуваним професіям для країни.
Вище професійне училище №21 м. Івано-Франківська є одним із учасників проєкту #100майстерень. 6114,4 тис. грн виділено на створення навчально-практичного центру «Оператор верстатів з програмним керуванням».
Нашою метою є створення умов для підготовки фахівців, яких сьогодні критично бракує на ринку.
У навчально-практичному центрі усі бажаючі (дорослі, ветерани і внутрішньо переміщені особи) будуть мати можливість навчатися за короткостроковими програмами тривалістю 3-6 місяців, швидко і безоплатно опанувати нову професію та вийти на ринок праці.

No Comments

Comments are closed.