Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Рік німецької мови

Рік німецької мови

Рік німецької мови

рік НМ

З нагоди відзначення 25 років дипломатичних відносин між Німеччиною та Україною 6 листопада 2017 року у ВПУ №21 відбулося урочисте відкриття Року німецької мови. В актовій залі викладачами німецької мови, Замулінською С. та Мельничук Н., проведено позаурочний виховний захід „Зимові свята в Німеччині“.

Присутні дізналися про особливості святкування Різдва у Німеччині. Не обійшлося і без різдвяної колядки „Тиха ніч, свята ніч…“, яка прозвучала мовою оригіналу й українською мовою у виконанні учениці групи 37 Михайлів Діани у супроводі скрипки – учня групи 13 Таран Іллі. Чудовим доповненням заходу був німецький народний танець у виконанні танцювального колективу „Карпатський віночок“, керівник Тарас Гедзик Міського центру дитячої та юнацької творчості. Національні костюми німецького народу, різдвяні подарунки і прикраси, символи німецького Різдва, урочисто прибрана зала – все це створило святковий настрій і подарувало незабутні враження.

Саме такі заходи мотивують учнів до вивчення мови, сприяють поглибленню знань учнів про країну, мову якої вони вивчають, підвищують культурні зв’язки між двома народами, а також розширюють кругозір учнівського та педагогічного колективів училища!

IMG_3735
IMG_3739


 

No Comments

Comments are closed.