Your WordPress Page ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ! ЩОМІСЯЦЯ, В ОСТАННІЙ ЧЕТВЕР

Тиждень філологічних дисциплін

Тиждень філологічних дисциплін

Тиждень філологічних дисциплін

1 028

  З 10 по 14 березня у ВПУ №21 пройшов методичний тиждень філологічних дисциплін, який традиційно розпочався позаурочним заходом, присвяченим 201 річниці від дня народження Т.Шевченка під назвою “Кобзар – громадсько-культурний чинник формування української нації.” Захід підготували викладачі Рудик З.Б. та Кубарич В.М.

  Кобзар – це вічно живий український воїн Правди, Свободи і Світла, тому молодий Шевченко свою книгу вольності і називає “Кобзарем”. Пісня кобзаря, слово поета були і є чи не сильнішими будь-якої зброї…

  Учасники дійства оживили на сцені трьох воїнів-кобзарів: Гайдамацького козака-невмираху, молодого козака – ровесника Т.Г.Шевченка і Воїна наших днів: Воїна захисника.

1 016

  Творчим підходом відзначилися уроки викладачів Прунько В.С. зі світової літератури “Некоролівське життя “короля поетів” (творчий шлях Поля Верлена) та Замулінської С.В. з англійської мови “Електронна пошта. Написання електронного листа.”

IMG_0965

  Цікавою та змістовною була “Віртуальна подорож німецькомовними країнами”, яку організувала та провела для учнів та викладачів училища викладач Мельничук Н.М.

DSC05957

  Усі уроки та заходи були проведені на високому методичному рівні. Викладачі показали вміння використання нестандартних підходів та проведення уроків та виховних заходів, досконале володіння інформаційно-комунікативними технологіями. 

 

No Comments

Comments are closed.