Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Тиждень комп’ютерних та бухгалтерсько-економічних дисциплін

Тиждень комп’ютерних та бухгалтерсько-економічних дисциплін

Тиждень комп’ютерних та бухгалтерсько-економічних дисциплін

20170220_094711

З 13 по 21 лютого 2017 року пройшла декада комп’ютерних та бухгалтерсько-економічних дисциплін. В цей час було проведено відкриті уроки та цікаві заходи.

Проведено конкурс з програмування між учнями професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та організовано зустріч з представниками ІТ компаній міста.

Викладач економічних дисциплін Сливка О.В. підготувала та провела конференцію «Думай глобально – дій локально» про життєвий шлях та діяльність видатного економіста українського походження Богдана Гаврилишина.

20170220_095925

Викладачі Вовк І.М. та Берладин О.Б. провели позакласний захід «Інтернет – це частина твого життя? Зроби його безпечним». Метою заходу було привернути увагу учнів училища до небезпек, які чатують на них у світовій павутині, та показати шляхи їх уникнення.


DfmkfpPjz5k

hO6E4EuEAjk

Викладач інформатики Заяць М.Р. в черговий раз провела майстер-клас для вчителів училища на тему «Робота з великими документами у MS Word».

No Comments

Comments are closed.