Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Участь у конференції

Участь у конференції

Участь у конференції

IMG_1058

IMG_1080

IMG_1082

IMG_1140

14 березня 2019 року на базі ВПУ №21 м. Івано-Франківська в рамках методичного тижня металообробного напряму відбулася конференція «Прогресивні технології у машинобудуванні». Учасники конференції говорили про прогресивні технологічні процеси обробки різанням, металорізальні верстати з ЧПК, технологічне спорядження та інструменти, комп’ютерне проектування та моделювання технологічних процесів, CAD/CAM/CAE та CALS-технології у машинобудуванні, сучасні технології механоскладального виробництва та ін.

У конференції взяли участь Антон Лауфер, представник компанії «LAUFER CNC», Василь Витвицький, аспірант кафедри інженерної та комп’ютерної графіки Інституту інженерної механіки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, викладачі та учні, що навчаються за професією «Верстатник широкого профілю» та спеціальністю «Галузеве машинобудування».

Учні училища отримали відповіді на питання щодо перспектив подальшого працевлаштування за обраною професією, можливості кар’єрного росту, проходження дистанційного навчання у компанії «LAUFER CNC».

No Comments

Comments are closed.