Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

“Українці мусять безкомпромісно боротися… Свободи ніхто не подарує…”

“Українці мусять безкомпромісно боротися… Свободи ніхто не подарує…”

10 жовтня 2023 р. викладачі Марія ГАВРИЛЮК та Юрій ДОЛИК з учнями групи ЕЗС-24 та групи ОПЗ-28 відвідали з екскурсією Івано-Франківський обласний музей визвольної боротьби ім. Степана Бандери, в якому проходить виставка “Невідома УПА”.

Учні ознайомилися із новими дослідженнями науковців про бойовий шлях куренів УПА “Яструб” (ВО-3 “Лисоня”), “Магура” та ТВ-22, вперше побачили фото відділу куреня “Смертоносці” та його командира Данила Рудака (Чорний), фото вояків УПА із с. Воскресінці, що на Коломийщині, також почули історію життя загиблих у бою з оперативниками МДБ Андрія Сем’юка (Орлика) та Миколи Кіф’яка ( Горобця).

Цікавою була розповідь екскурсовода про Січове Стрілецтво, Українську Народну Раду, Організацію Українських Націоналістів, Українську Повстанську Армію та видатних провідників визвольного руху: Миколу Міхновського, Симона Петлюру, Євгена Коновальця, Степана Бандеру, Романа Шухевича.

Пам’ятки експозиції допомогли учням краще зрозуміти трагічні сторінки нашої історії, ту жертовність кращих синів і дочок нашої нації, які боролись та гинули, але не ставали перед ворогом на коліна, здобуваючи НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ.

No Comments

Comments are closed.