Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

В гостях у відомих журналістів українських телеканалів

В  гостях у  відомих  журналістів українських телеканалів

В гостях у відомих журналістів українських телеканалів

 100_4159

        За запрошенням кафедри журналістики Інституту філології та школи журналістики  учні училища 18 березня були присутні на  зустрічі з провідними журналістами українських медіа. 

  Члени гуртка «Юний журналіст» ВПУ№21 поспілкувалися з: Діаною Дуцик, виконавчим директором ГО «Телекритика», Андрієм Куликовим, журналістом «Громадського радіо», Наталією Соколенко, заступником головного редактора «Громадського радіо», Ольгою Большаковою, керівником Центру адвокації та лобіювання НАМ, головою Громадської комісії з питань проведення конференцій ВГО з обрання Наглядової ради НСТУ.

  Гуртківці училища особисто познайомилися та зробили спільні світлини з Андрієм Куликовим, професійним радіо- і телеведучим. Він веде ток-шоу «Свобода слова» на каналі ICTV і программу «Пора року» на радіо «Ера». Багато років працював на Українській службі Бі-Бі-Сі в Лондоні. Професійний перекладач. Багато особистого часу приділяє громадській діяльності. На «Громадському радіо» веде щоденну програму «Громадська хвиля» (спільне виробництво з Українським Радіо).

  Учні-гуртківці,  разом з керівником Ольгою Терешкун, залишилися задоволеними від цікавої зустрічі.

100_4148

 

No Comments

Comments are closed.