Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Відкрито новий освітній простір для учнів

Відкрито новий освітній простір для учнів

12 грудня 2023 р. у ВПУ №21 м. Івано-Франківська відкрито новий освітній простір для учнів, які навчаються за професією “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”. В рамках програми підтримки реформи професійно-технічної освіти EU4Skills, яка реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) навчальний заклад отримав сучасне обладнання для комп’ютерного класу: 20 ноутбуків, веб камера, акустична система, принтер А3, багатофункціональний пристрій А4, інтерактивна панель.

На відкритті були присутні Богдан Футерко, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації; Ігор Гаврилюк, заступник керівника Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти; Олексій Шафоростовдиректор НМК ПТО в Івано-Франківській області.

No Comments

Comments are closed.