Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ ЗВАРЮВАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ  ЗВАРЮВАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ ЗВАРЮВАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В рамках проєкту з модернізації підготовки кваліфікованих робітників 26 січня 2021 року на базі ВПУ № 21 м. Івано-Франківська  відкрито навчально-практичний центр (НПЦ) зварювальних технологій.

НПЦ включає навчальну лабораторію та виробничу майстерню. Проведено їх поточний ремонт та переоснащення.

Для лабораторії придбано дуговий тренажер зварника та інтерактивну панель.

У виробничій майстерні встановлено нову систему вентиляції, переобладнано 15 зварювальних постів, місця для зберігання обладнання та інструменту, місця для відпочинку та переодягання учнів і майстрів виробничого навчання.

Придбано 16 одиниць зварювального обладнання фірми Fronius для виконання ручного дугового, напівавтоматичного в середовищі захисних газів та аргонодугового зварювання, а також обладнання для підготовки металу до зварювання. Також придбано захисні маски та спецодяг для майстрів виробничого навчання.

На створення НПЦ витрачено 3 433 тис. грн., з них:

  • державна субвенція – 2 420 тис.;
  • місцевий бюджет – 774 тис.;
  • власні надходження – 239 тис.

На відкритті центру побували: Андрій Бойчук, голова Івано-Франківської ОДА; Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська, Андрій Сташків, заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА; Ігор Максимчук, директор департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради; Віктор Синишин, секретар Івано-Франківської міської ради; Петро Шкутяк, заступник міського голови Івано-Франківська; Ігор Попадюк, директор департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради, а також роботодавці: Галина Волошин, директор ТзОВ «Дена Метал Україна», Віктор Павлюк, головний інженер АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод».

Окрім відкриття навчально-практичного центру відбулась презентація обладнання, яке було придбане у рамках румунсько-українського проєкту «STEM освіта у професійних училищах та спеціалізованих школах». Всього придбано 11 найменувань механічного обладнання, оснастки та інструменту.    

Навчально-практичний центр на базі Вищого професійного училища №21          м. Івано-Франківська буде забезпечувати ринок праці висококваліфікованими робітничими кадрами та фахівцями освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за напрямом «Зварювання».

На цьому робота у проєктах не зупиняється. Зараз училище працює над впровадженням німецько-українського проєкту «Партнерство у сфері професійної освіти в Україні», який втілює Освітній центр баварської економіки (BBW). Втілення цього проєкту дасть можливість  майстрам і викладачам училища пройти стажування і навчання на сучасному обладнанні підприємств України та Німеччини, а також додаткових вкладень для модернізації матеріально-технічної бази.

No Comments

Comments are closed.