Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Я люблю Україну

Я люблю Україну

Я люблю Україну

IMG_7842 IMG_7854 IMG_7855 IMG_7856 IMG_7921 IMG_7984 IMG_7985 IMG_7991 IMG_7994

Під такою назвою 17 травня в актові залі училища відбувся інтелектуально-розважальний конкурс, присвячений Дню вишиванки.

Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.  За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія.

Конкурс проходив у чотири етапи: «Україно моя, вишиванко!», «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій…», «Географічна вишиваночка», «Вгадай мелодію».

Учасники гри показали свою ерудицію та обізнаність з історії вишиванки, її символів, цікавих фактів із життя Тараса Шевченка, традицій українського народу, знання відомих українських пісень.

В  чесній боротьбі   перемогу  в конкурсі здобули учні групи ОПЗ-16.

Окрасою конкурсу стало виконання Лілією Шнайдер (група ОПЗ-26) українських пісень та емоційне читання Уляною Малярчук (група ОПЗ-16) поезії Тараса Шевченка.

Учасники конкурсу мали можливість ще раз переконатись, що всіх нас, українців, об’єднує любов до Батьківщини, бажання бути справжніми патріотами та гідними громадянами своєї країни.

No Comments

Comments are closed.