Я люблю Україну

IMG_7842 IMG_7854 IMG_7855 IMG_7856 IMG_7921 IMG_7984 IMG_7985 IMG_7991 IMG_7994

Під такою назвою 17 травня в актові залі училища відбувся інтелектуально-розважальний конкурс, присвячений Дню вишиванки.

Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.  За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія.

Конкурс проходив у чотири етапи: «Україно моя, вишиванко!», «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій…», «Географічна вишиваночка», «Вгадай мелодію».

Учасники гри показали свою ерудицію та обізнаність з історії вишиванки, її символів, цікавих фактів із життя Тараса Шевченка, традицій українського народу, знання відомих українських пісень.

В  чесній боротьбі   перемогу  в конкурсі здобули учні групи ОПЗ-16.

Окрасою конкурсу стало виконання Лілією Шнайдер (група ОПЗ-26) українських пісень та емоційне читання Уляною Малярчук (група ОПЗ-16) поезії Тараса Шевченка.

Учасники конкурсу мали можливість ще раз переконатись, що всіх нас, українців, об’єднує любов до Батьківщини, бажання бути справжніми патріотами та гідними громадянами своєї країни.