Юний коваль Прикарпаття (фінальний етап ковальського конкурсу)

Юний коваль Прикарпаття (фінальний етап ковальського конкурсу)

Юний коваль Прикарпаття (фінальний етап ковальського конкурсу)

2

      24 грудня 2014 року на базі Вищого професійного училища №21 відбувся фінальний етап першого загальноміського конкурсу серед молодих ковалів на кращий  мистецький виріб з металу.

      Мета конкурсу – це підтримка молоді та заохочення до розвитку ковальської справи .  Проведення конкурсу є мотивацією юних ковалів до подальшого навчання та розвитку своїх навиків.

     Конкурс  проведено в рамках проекту «Відновлення ковальського мистецтва як одного з  найстаріших елементів економічного зростання», що фінансується з коштів Європейського Союзу. Організаторами конкурсу є Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради та ГО « Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр» за участі ГО «Свято ковалів», ВПУ№21, Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім..В.Стефаника.

У відкритті  конкурсу ковалів взяли участь:

      Богдан Білик, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, Богдан Тимків, професор Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім..В.Стефаника, Сергій Полуботько, директор ковальської фірми «АРМА», голова журі конкурсу, Оксана Захарія, головний спеціаліст департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Василь Павелко, менеджер проектів ГО « Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр» , Віталій Городецький, старший викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім..В.Стефаника, Михайло Баб’як, директор ВПУ№21 м.Івано-Франківська.3

      У фінальному етапі взяли участь по п’ять  переможців відбіркового етапу   серед учнів ВПУ№21 та студентів Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.

      Завданням для учнів було виготовлення гачка для камінного набору, а для студентів – практичне втілення ескізів робіт на тему «Весна».

      Фіналістів конкурсу відзначено винагородами та дипломами учасників завершального етапу відповідно до зайнятих місць:

 

з ВПУ№21: І місце – Іван Кухарик, група ВХВ-33

ІІ місце – Дмитро Донцов, група ВХВ-33

ІІІ місце – Михайло Гамуляк, група 4

ІУ місце – Євген Дуляк, група ВХВ-33

У місце – Юрій Шеремета, група 4

з Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім..В.Стефаника:

І місце – Катерина Плугатор, 4 курс

Юрій Мельничук, 5 курс

ІІ місце –   Володимир Штипуляк, 5 курс

Іван Козак, 5 курс

ІІІ місце –  Дмитро Глоба, 5 курс

      До конкурсу  залучено учнів  Угорницької та Микитинецької загальноосвітніх шкіл, які із захопленням побачили майстер-клас із виготовлення виробів з металу, ознайомилися з матеріально-технічною базою училища, виявили бажання вчитися у цьому закладі.

4

No Comments

Comments are closed.