Засідання обласної методичної секції керівників та викладачів фізичної культури ПТНЗ області

 

25.10.2018р. на базі ВПУ №21 м. Івано-Франківська проведено засідання обласної методичної секції керівників та викладачів фізичної культури професійно-технічних навчальних закладів області на тему: “Роль викладачів фізичної культури у формуванні в учнів навичок здорового способу життя“. Засідання відкрив Стельмах Р.Д., методист НМК ПТО, який звернув увагу на актуальність теми, визначив мету і завдання семінару. В роботі секції брали участь: Шпільчак А.Я., методист обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Кравчук Д.Д.,  начальник відділу обласного Комітету фізичного виховання та спорту; Берладин О.П., заступник директора з навчально-виробничої роботи; Соловей І.П., заступник директора з навчальної роботи; Вовк І. М.,  методист училища.

За круглим столом обговорювались питання: “Нормативно-правове забезпечення викладання фізичної культури у 2018-2019 н.р.“, “Про проведення спортивно-масових заходів серед учнів ЗП(ПТ)О у 2018-2019 н.р.“, “Роль викладача фізичної культури в позаурочній зайнятості учнів“, “Про підсумки роботи методичної секції керівників та викладачів фізичного виховання у 2017-2018н.р і завдання на 2018-2019н.р.“.

Також учасники семінару побували на відкритому уроці на тему: “Спортивні ігри. Волейбол“, який проводила викладач Задворна Л.М., а практичний психолог Угринчак В.Т. провів тренінг на тему: “Психологічне здоров’я вчителя. Профілактика стресу“.

Засідання обласної секції пройшло в дружній атмосфері діалогу всіх його учасників, на високому професійному та організаційному рівні. Учасники секції відзначили цінність та актуальність отриманої інформації, теплу й невимушену атмосферу.

IMG_8987 IMG_8970 IMG_8937