Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Засідання обласної методичної секції керівників та викладачів фізичної культури ПТНЗ області

Засідання обласної методичної секції керівників  та викладачів фізичної культури ПТНЗ області

Засідання обласної методичної секції керівників та викладачів фізичної культури ПТНЗ області

 

25.10.2018р. на базі ВПУ №21 м. Івано-Франківська проведено засідання обласної методичної секції керівників та викладачів фізичної культури професійно-технічних навчальних закладів області на тему: “Роль викладачів фізичної культури у формуванні в учнів навичок здорового способу життя“. Засідання відкрив Стельмах Р.Д., методист НМК ПТО, який звернув увагу на актуальність теми, визначив мету і завдання семінару. В роботі секції брали участь: Шпільчак А.Я., методист обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Кравчук Д.Д.,  начальник відділу обласного Комітету фізичного виховання та спорту; Берладин О.П., заступник директора з навчально-виробничої роботи; Соловей І.П., заступник директора з навчальної роботи; Вовк І. М.,  методист училища.

За круглим столом обговорювались питання: “Нормативно-правове забезпечення викладання фізичної культури у 2018-2019 н.р.“, “Про проведення спортивно-масових заходів серед учнів ЗП(ПТ)О у 2018-2019 н.р.“, “Роль викладача фізичної культури в позаурочній зайнятості учнів“, “Про підсумки роботи методичної секції керівників та викладачів фізичного виховання у 2017-2018н.р і завдання на 2018-2019н.р.“.

Також учасники семінару побували на відкритому уроці на тему: “Спортивні ігри. Волейбол“, який проводила викладач Задворна Л.М., а практичний психолог Угринчак В.Т. провів тренінг на тему: “Психологічне здоров’я вчителя. Профілактика стресу“.

Засідання обласної секції пройшло в дружній атмосфері діалогу всіх його учасників, на високому професійному та організаційному рівні. Учасники секції відзначили цінність та актуальність отриманої інформації, теплу й невимушену атмосферу.

IMG_8987 IMG_8970 IMG_8937

No Comments

Comments are closed.