Засідання обласної методичної секції викладачів хімії та біології ПТНЗ області

Засідання обласної методичної секції  викладачів хімії та біології ПТНЗ області

Засідання обласної методичної секції викладачів хімії та біології ПТНЗ області

IMG_6939

IMG_6965

26.04.2018р. на базі ВПУ №21 м. Івано-Франківська проведено засідання обласної методичної секції викладачів хімії та біології професійно-технічних навчальних закладів області на тему: «Інноваційна діяльність викладача як засіб формування освітніх компетенцій учнів». Засідання відкрила Битківська Х.Г., методист НМК ПТО, яка звернула увагу на актуальність теми, визначила мету і завдання семінару. В роботі секції брали участь: Баб’як М.М, директор ВПУ №21 м. Івано-Франківська: розказав про історію створення закладу, зупинився на перспективних професіях та поділився приємною новиною, що 25.04.2018р. учень Берладин Дем’ян зайняв І місце у Міжнародному конкурсі молодих зварників «Золотий кубок Лінде 2018»; Соловей І.П., заступник директора з навчальної роботи; Вовк І.М., методист училища.

За круглим столом обговорювались питання: «Підвищення якості знань учнів. Робота з обдарованими учнями», «Про підготовку та проведення ДПА», «Особливості програмно-методичного забезпечення хімії та біології. Сучасні підходи до навчання», «З досвіду організації позаурочної роботи з хімії та біології».

Також учасники семінару побували на відкритому уроці (захист проектів) з біології на тему: «Вплив діяльності людини на біосферу» (викладач біології  Ганжа Р.В.) та на цікавому відкритому виховному заході «Метали в моїй професії» (викладач хімії Козій І.І.), а практичний психолог училища Угринчак В.Т. провів тренінг на тему: «Толерантність як  запорука людяності».

Засідання обласної секції пройшло в дружній конструктивній атмосфері діалогу всіх його учасників, на високому професійному та організаційному рівні. Учасники секції відзначили цінність та актуальність отриманої інформації, теплу й невимушену атмосферу.

No Comments

Comments are closed.