Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Засідання обласної методичної секції викладачів креслення

Засідання обласної методичної секції викладачів креслення

Засідання обласної методичної секції викладачів креслення

IMG_4548 IMG_4563 IMG_4624 IMG_4726

12 грудня 2017 року на базі ВПУ №21 м. Івано-Франківська відбулося засідання обласної методичної секції викладачів креслення професійно-технічних навчальних закладів області на тему «Шляхи підвищення ефективності уроків креслення». В роботі засідання брали участь: Шафоростов О.О.,  директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області; Лясковський І.Є., методист НМК ПТО в Івано-Франківській області; Баб’як М.М., директор училища; Берладин О.П., заступник директора з навчально-виробничої роботи ВПУ №21; Вовк І.М., методист училища та практичний психолог Угринчак В.Т.

Учасники семінару побували на цікавому нестандартному уроці-змагання на тему «Креслення в моїй професії», який проводила викладач креслення Задовська Н.В.

За круглим столом розглядались питання: «Підсумки олімпіади з креслення серед учнів ПТНЗ області»; «Виконання графічних завдань на уроках креслення»; «Активізація розумової діяльності учнів на уроках креслення»; «Диференційований підхід при вивченні предмету креслення»; «Види і форми організації навчання».

Практичний психолог училища провів психологічну розминку на тему «Як побороти страх публічних виступів». Засідання обласної секції пройшло в дружній конструктивній атмосфері діалогу всіх його учасників. Гості відзначили належний рівень організації та проведення заходу, теплу й невимушену атмосферу, у якій проходив захід.

No Comments

Comments are closed.