Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Засідання обласної методичної секції

Засідання обласної методичної секції

Засідання обласної методичної секції

     20 березня 2014 року на базі училища відбулося засідання обласної методичної секції викладчів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професій “Оператор комп’ютерного набору”, “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних” на тему: “Продуктивні методи навчання як засіб забезпечення якісних знань, умінь та практичних навиків”. Форма проведення – інтегроване засідання викладачів та мйстрів виробничого навчання з названих професій. Відкрила засідання методист ДЗ НМК ПТО в Івано-Франківській області Христина Битківська.

     З вітальним словом до учасників засідання звернквся директор ВПУ №21 Василь Микитюк, який розповів про напрямки роботи педагогічного колективу училища.

     В ході проведення відкритих уроків теоретичного навчання (викладач Мирослава Заяць) та виробничого навчання (майстер виробничого навчання Любов Терещенко) продемонстровано інтеграцію знань, умінь та навиків із предметів загальнопрофесійної та професійно-теоретичної підготовки відповідно до діючих стандартів і враховуючи вимоги сучасного ринку праці.

    Під час круглого столу обговорювались питання “Використання продуктивних методів навчання для розвитку пізнавальної активності та формування професійної компетентності учнів”, “Застосування прошрам “1С: Бухгалтерія”, “Парус”, “Кейс-метод (Case study) як форма інтерактивного навчання майбутніх фахівців”, “Сучасний урок та його особливості”.

     Учасникам було роздано методичні матеріали з професій “Оператор комп’ютерного набору”, “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”, запропоновано виставку методичних розробок “Педагогічна скарбничка”.

Изображение 027

Изображение 009

Изображение 030

No Comments

Comments are closed.