Засідання обласної методичної секції

Засідання обласної методичної секції

Засідання обласної методичної секції

     20 березня 2014 року на базі училища відбулося засідання обласної методичної секції викладчів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професій “Оператор комп’ютерного набору”, “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних” на тему: “Продуктивні методи навчання як засіб забезпечення якісних знань, умінь та практичних навиків”. Форма проведення – інтегроване засідання викладачів та мйстрів виробничого навчання з названих професій. Відкрила засідання методист ДЗ НМК ПТО в Івано-Франківській області Христина Битківська.

     З вітальним словом до учасників засідання звернквся директор ВПУ №21 Василь Микитюк, який розповів про напрямки роботи педагогічного колективу училища.

     В ході проведення відкритих уроків теоретичного навчання (викладач Мирослава Заяць) та виробничого навчання (майстер виробничого навчання Любов Терещенко) продемонстровано інтеграцію знань, умінь та навиків із предметів загальнопрофесійної та професійно-теоретичної підготовки відповідно до діючих стандартів і враховуючи вимоги сучасного ринку праці.

    Під час круглого столу обговорювались питання “Використання продуктивних методів навчання для розвитку пізнавальної активності та формування професійної компетентності учнів”, “Застосування прошрам “1С: Бухгалтерія”, “Парус”, “Кейс-метод (Case study) як форма інтерактивного навчання майбутніх фахівців”, “Сучасний урок та його особливості”.

     Учасникам було роздано методичні матеріали з професій “Оператор комп’ютерного набору”, “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”, запропоновано виставку методичних розробок “Педагогічна скарбничка”.

Изображение 027

Изображение 009

Изображение 030

No Comments

Comments are closed.