ЗМАГАЛИСЯ УЧНІ-КОВАЛІ

DSC_0196
      20 квітня  в ковальській майстерні училища проведено І (відбірковий) етап конкурсу “Юний коваль Прикарпаття”. Мета конкурсу – заохочення учнівської молоді до розвитку ковальства на Прикарпатті, формування та виховання конкурентоспроможності молодої людини.

      Конкурс проводився в рамках участі училища в проекті “Відновлення ковальського мистецтва як одного з найстаріших елементів економічного зростання”, який виконує управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради спільно з “Центром муніципального та регіонального розвитку – Ресурсним центром” та громадською організацією “Свято ковалів”.
      Результати засвідчили високий рівень практичної підготовки учнів. Вони успішно справились із запропонованими завданнями, продемонстрували вміння застосовувати на практиці отримані теоретичні знання.
      На підставі зведених протоколів роботи журі переможцями І (відбіркового) етапу конкурсу “Юний коваль Прикарпаття” визнано учнів Богдана Ващишина (група ВХВ-23), Павла Левицького (група ЗВК-4), Володимира Олійника, Степана Сосновського та Богдана Юрцуняка (усі – група ВХВ-33). Вітаємо переможців! DSC_0154 DSC_0193 DSC_0200 DSC_0201 DSC_0202 DSC_0169      Поспостерігати за роботою учасників та спробувати побути ковалем мали можливість учасники Х обласного конкурсу з художньої обробки металу серед учнів 9-х класів, який паралельно проходив в училищі.

DSC_0204 DSC_0208 DSC_0212 DSC_0213      ІІ (фінальний) етап конкурсу “Юний коваль Прикарпаття” проходитиме 6 травня 2016 року на площі Бастіон в рамках пленера «Студентська майстерня» міжнародного фестивалю «Свято Ковалів – 2016».

      Детальніше про програму фестивалю «Свято Ковалів – 2016» за посиланням: http://www.svjatokovaliv.com.ua