Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

ЗМАГАЛИСЯ ВЕРСТАТНИКИ ШИРОКОГО ПРОФІЛЮ

ЗМАГАЛИСЯ ВЕРСТАТНИКИ ШИРОКОГО ПРОФІЛЮ

ЗМАГАЛИСЯ ВЕРСТАТНИКИ ШИРОКОГО ПРОФІЛЮ

008

      З метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання під час підготовки кваліфікованих робітників в училищі проведено І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Верстатник широкого профілю”.

      Завдання конкурсу включали теоретичний та практичний тур.
      Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів “Технологія верстатних робіт”, “Матеріалознавство”, “Охорона праці”, “Технічне креслення”, “Допуски та технічні вимірювання”. Практичний тур полягав в перевірці навиків та вмінь конкурсантів з токарної та фрезерної обробки деталі.
      Перемогу здобув учень групи ВШП-31 Василь Гречанюк. Призери конкурсу – Олег Здерко та Андрій Фітак (обидва – група ВШП-31). Вони будуть представляти ВПУ №21 в ІІ (обласному) етапі конкурсу.
      Добру практичну підготовку також продемонстрували Василь Семенишин (група ВШП-21) та Ігор Бобин і Андрій Захарія (обидва – гркпа ВШП-1).

Вітаємо переможців!
      001 002 005 006 007

No Comments

Comments are closed.