Your WordPress Page

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НА ПРОФЕСІЇ ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ ТА ЗВАРНИК! 30% ЛЕКЦІЇ - 70% ПРИКТИКА НА ПІДПРИЄМСТВІ

«ЗВИЧАЙНІ ЛЮДИ. ГЕРОЇ УКРАЇНИ»

«ЗВИЧАЙНІ ЛЮДИ. ГЕРОЇ УКРАЇНИ»

«ЗВИЧАЙНІ ЛЮДИ. ГЕРОЇ УКРАЇНИ»

       З  болем в душі  і трагедією сьогодення  24 вересня відбувся урок Мужності у ВПУ№21 м.Івано-Франківська.

          Нероздільним на сьогоднішній день є виховний процес поза життям і долею держави, країни, міста, села. Лише вміння поєднати державне і особисте спонукає викладачів училища виховувати патріота, якому в цей складний час сили і мужності для перемоги замало, потрібна організованість і віра.

          Презентація фільму про Героїв Небесної Сотні, а саме уродженців Прикарпаття, зачепила серця присутніх. Щирі слова голови Івано-Франківської обласної організації Національної спілки журналістів України Вікторії Плахти; директора школи журналістики, кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри журналістики ПНУ ім.В.Стефаника Наталії Димнич; методиста ДЗ НМК ПТО Ярослави Скиби  до глибини душі зворушили учасників уроку Мужності.  В.о.директора училища Михайло Баб’як закцентував увагу на тому, що всі ми  і своєю працею, і успіхами у навчанні, маємо бути свідомі того, наскільки наші знання і уміння в цей нелегкий час потрібні державі. Добрі результати нашої спільної справи стануть пошаною, світлою пам’яттю про тих, хто оберігає  мирне небо над нами – справжніх патріотів України, які готові віддати і віддають в кожну хвилину своє життя – найцінніший скарб – у вирі війни.

    Слава Україні! Героям слава!, тужлива пісня «Плине кача…» у виконанні учнів училища – все це з щемом пронизувало серця учасників.  Хвилиною мовчання, покладанням сплетеного руками учнів вінка з живих квітів, до могили герою Небесної Сотні Роману Гурику, відданням шани бійцям за Україну вирізнявся цей урок з-поміж попередніх заходів.

      Вдало патріотично підібраний музичний супровід художнім керівником Ольгою Терешкун, можливо, ще більше запалив наснагу до праці і навчання учнівської молоді.

IMG_0098

IMG_0092

IMG_0087

No Comments

Comments are closed.